Categories: busko zdrój, spa, wypoczynek

Wypoczynek w słonecznym spa

W trosce o zdrowie każdej osoby

Nowoczesny design hotelu spa świętokrzyskie urzeka wysokim standardem oraz elegancją. Doskonała obsługa na terenie całego hotelu oraz wyborne posiłki mogą zadowolić każdego Gościa. Hotel spa świętokrzyskie oferuję 120 nowoczesnych a zarazem funkcjonalnych pokoi 1 oraz 2 osobowych w tym są 4 apartamenty, zostały wyposażone w sejf, telewizję, klimatyzację, mini-bar oraz bezprzewodowy internet. Pokoje zostały wyposażone w wannę lub kabinę prysznicową, wybór należy do Gości. Ponadto do dyspozycji znajdują się pokoje z pięknym widokiem na ogród i okolice jak również pokoje z balkonem. 

Szefostwo 

Właścicielem spa  świętokrzyskie jest firma, która mieści się w Wełeczu koło Buska- Zdroju. Grupa ta działa na rynku już od 18 lat. Dzięki swojej popularności jest największą i najpopularniejszą siecią hurtowni tworzyw budowlanych oraz marketów ogród w Polsce.

Walory spa

Hotel wykorzystuje walory naturalnych źródeł wód siarczkowych. Spa oferuje szeroki program usług medycznych. Na terenie całego obiektu możemy skorzystać z rozbudowanej listy zabiegów. Nowoczesny hotel spa świętokrzyskie posiada 44 gabinety, które zostały wyposażone w sprzęt najwyższej klasy. Dzięki temu spa jest uznawane w kraju  za jeden najlepszych ośrodków związanych z rehabilitacją. Obiekt został wyposażony w Tergumed System 710, który skutecznie radzi sobie z różnymi dolegliwościami kręgosłupa. Hotel posiada certyfikat centrum Biomechanicznej Stymulacji Mięśni. Metoda ta jest stosowana podczas dysfunkcji układu ruchowego, poprawia kondycję każdego człowieka, przyspiesza proces rehabilitacji. 

Rozrywka na terenie całego obiektu

W hotelu mieści się Klub Kalejdoskop oraz winiarnia. Ponadto Goście mogą skorzystać z krytego basenu, sauny, ogrodu, czytelni lub z tarasu słonecznego. Dla osób, które planują spędzić aktywnie czas przewidziano kręgielnie, pokój cardio, boule, bilard, hale sportową wyposażoną w odpowiedni sprzęt, siłownie zewnętrzną oraz wypożyczalnie jednośladów. Najmłodszych hotel spa świętokrzyskie zaprasza na plan zabaw oraz do Kids Corner.